Hnutí Na vlastních nohou - Stonožka


Přejdi na obsah

Křest CD Pepy Vágnera

V pondělí 13. října 2008 patřil Ovocný trh v Praze Pepovi Vágnerovi, jeho příznivcům a stonožkovým kamarádům. Konal se totiž křest prvního Pepova CD "Mně sílu dáš", který pořádala firma Multisonic a Rádio Blaník spolu se Stonožkou. .
Nejdříve se všichni přítomní za dohledu zástupce agentury "Dobrý den" z Pelhřimova pokusili vytvořit co nejvíce velkých stonožek z lidí držících se za ramena. Povedlo se - pod jevištěm stálo 6 stonožek, každá měla opravdu sto nožek. Poté si mohli zájemci vyzkoušet, jaké to je, když se zpívá před velkým publikem a s mikrofonem v ruce. Vítěz soutěže, Ondra Martínek ze Spáleného Poříčí, byl po zásluze odměněn tričkem, které bylo vyrobeno speciálně k tomuto dni a novým Pepovým albem, ostatní pak CD s Pepovými nahrávkami.

V 16.00 hod pak začal slavnostní křest, jehož se ujala paní Běla a herec Miroslav Donutil. Během celého programu Pepa zpíval a zpíval. Zazněly snad všechny písničky z nového CD a publikum si vyžádalo přídavek. V závěru, jak už bývá na akcích se Stonožkou pravidlem, zazněla stonožková hymna "Never Be Alone", kterou Pepa zazpíval spolu se sborem ze Spáleného Poříčí.

Popřejme pokřtěnému albu úspěch na hudebním trhu a Pepovi mnoho nových krásných písniček.
Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku